Tarihin yaşı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarihin yaşı kanalının forum sitesi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

AOC 2 Diplomasi Bugu

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1AOC 2 Diplomasi Bugu  Empty AOC 2 Diplomasi Bugu C.tesi Ocak 08, 2022 6:21 pm

Yavuz Sultan Selim

Yavuz Sultan Selim

Öncelikle Selamün Aleyküm arkadaşlar Age Of History oyununu uzun süredir oynayanların bileceği üzere oyunda Diplomasi Bugu denilen bir bug var belli bir süre oynadığınızda birden tüm devletlerle ilişkileriniz "0" seviyesine iniyor ve bunu hiçbir şekilde yükseltip azaltamıyorsunuz. Bu bug özellikle benim gibi savaş ve fetih değilde ekonomi ve diplomasi temelli oynayan oyuncuların başını yakıyor, oyundan soğutuyor, can sıkıyor. Siz bu bugu ne kadar yaşadınız veya yaşadınız mı ? Veya herhangi bir çözümü varmı ? İyi forumlar.

Tarihin yaşı likes this post

2AOC 2 Diplomasi Bugu  Empty Geri: AOC 2 Diplomasi Bugu C.tesi Ocak 08, 2022 6:24 pm

Tarihin yaşı

Tarihin yaşı
Admin

Ben 2 3 kere yaşadım

https://tarihinyasi.yetkinforum.com/

3AOC 2 Diplomasi Bugu  Empty Geri: AOC 2 Diplomasi Bugu C.tesi Ocak 08, 2022 7:43 pm

Engin

Mesela en saçma şeylerden biri senden çok güçsüz bir devletin aniden savaş ilan etmesi

Tarihin yaşı, Yavuz Sultan Selim and Yiğit Dağdelen like this post

4AOC 2 Diplomasi Bugu  Empty Düzeltilmesi Gereken Sorunlar C.tesi Ocak 08, 2022 8:30 pm

Yavuz Sultan Selim

Yavuz Sultan Selim

Engin demiş ki:Mesela en saçma şeylerden biri senden çok güçsüz bir devletin aniden savaş ilan etmesi
Evet tek ultimatom ile alacağım ülke gelmiş bana savaş ilan ediyor hemde tek başına. Bu olayın direkt olarak güncelleme ile düzeltilmesi gerek ancak Lukasz güncelleme yapacak gibi görünmüyor. Lukasz'ın aoc2'yi güncellemek yerine aoc3'ü çıkaracağını duymuştum umarım öyle olur.

5AOC 2 Diplomasi Bugu  Empty Geri: AOC 2 Diplomasi Bugu C.tesi Ocak 08, 2022 8:50 pm

Yiğit Dağdelen

Arkadaşlar mobilden senaryo yüklemesini ve kurmasını bilen varmı

6AOC 2 Diplomasi Bugu  Empty AoC 2 Mobilden Senaryo Kurulumu Paz Ocak 09, 2022 12:38 am

Yavuz Sultan Selim

Yavuz Sultan Selim

Yiğit Dağdelen demiş ki:Arkadaşlar mobilden senaryo yüklemesini ve kurmasını bilen varmı
https://www.youtube.com/watch?v=T9DuZg-dUjc / Umarım bu video yardımcı olur kardeşim

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]